Koupelny

Zakázková výroba, kamenické práce

Koupelna je nejen místem pro každodenní účely, ale také pro vzácné chvíle relaxace a osobního uvolnění. S naším týmem zkušených kameníků můžete vytvořit koupelnu, která bude vyzařovat luxus a elegance.

Specializujeme se na výrobu obkladů a umyvadlových desek z přírodního a umělého kamene. Naše díla jsou vytvářena s maximální precizností a zkušeností, aby vaše koupelna získala nádech exkluzivity.

  • Obklady: Naše mistrovské práce s obklady z přírodního a umělého kamene přinesou do vaší koupelny nezaměnitelný charakter. Každý kámen je pečlivě vybírán a zpracováván tak, aby vytvořil harmonii s celkovým prostředím.
  • Umyvadlové desky: Umyvadlo je centrem koupelny, a proto je důležité, aby bylo nejen funkční, ale také esteticky přitažlivé. Naše umyvadlové desky vytvoří základní kámen pro krásu vaší koupelny.

Zajišťujeme nejen výrobu, ale i instalaci našich děl. Dejte nám vědět o svých přáních a my je rádi proměníme v realitu prostřednictvím našich kamenických uměleckých děl, která zdůrazní unikátnost vaší koupelny.

Získejte cenovou nabídku
Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku na základě vašich požadavků a potřeb.
Poptat

Naše realizace

První kamenia cz
Kamenictví – návrh, výroba, realizace a montáž.
© 2024 PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.| Praha. Všechna práva vyhrazena